سایت انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد
مکانی برای انعکاس و بررسی مسائل مربوط به انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر  
قالب وبلاگ

سایت شخصی نصیر فرخ نژاد

کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد

[ دوشنبه سی ام اردیبهشت 1392 ] [ 22:47 ] [ شورا4 ] [ ]
سایت یافته - مدير كل سياسي و انتخابات استانداري لرستان گفت: بر اساس جدول زمان‌بندی انتخابات، نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی شوراها در هیات‌های نظارت شهرستان‌ها و بخش‌هاي لرستان از روز 28 ارديبهشت از طریق فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به داوطلبان ابلاغ شد.

 

محمدامين رضواني  افزود: داوطلبان احراز صلاحیت نشده در هیأت‌های اجرایی یا هيأت نظارت شهرستان برای طرح و پی‌گیری شکایات احتمالی‌شان به مدت 4 روز مهلت دارند به هیات نظارت استان مراجعه کنند.

وي در ادامه بيان داشت: داوطلبان احراز صلاحیت نشده در هیات‌های اجرایی یا نظارت بخش‌ها نیز در مهلتی 4 روزه می‌توانند به هیات‌های نظارت شهرستان‌ها مراجعه و شکایات‌شان را ارائه کنند.

رضواني افزود: این مراجع نیز 10 روز مهلت دارند به شکایات این داوطلبان رسیدگی کنند و پس از پايان اين 10 روز فهرست نهايي داوطلبان به اطلاع عموم خواهد رسيد.

_____________________________________________

شنيده‌ها حكايت از آن دارد كه از 148 دواطلب در حوزه خرم‌آباد، حدود 35 نفر رد صلاحيت شده‌اند و حدود 9 نفر نيز انصراف داده‌اند. جالب توجه اين كه از جمع 9 نفر اعضاي قبلي شوراي شهر خرم‌آباد 7 نفر آن‌ها رد صلاحيت شده‌اند!

 

[ دوشنبه سی ام اردیبهشت 1392 ] [ 22:44 ] [ شورا4 ] [ ]

اشکبوس فشی دیگر کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد اقدام به ایجاد سایت شخصی نموده است

[ دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1392 ] [ 0:14 ] [ شورا4 ] [ ]

بزودی اسامی افرادی که در مرحله اول توسط هیئت اجرایی انتخابات شورای شهر خرم اباد حائز صلاحیت شناخته شده اند جهت اطلاع شما منتشر خواهد شد

[ شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1392 ] [ 21:21 ] [ شورا4 ] [ ]

آیا رد صلاحیت اعضای شورای شهر خرم آباد به خاطر اصلاح طلبی بوده است؟


تهدید کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر به ردصلاحیت!


به گزارش سایت روزنو محمدرضا تابش نماینده اردکان در مجلس نهم گفت: متاسفانه نهادهایی بر کاندیداهای اصلاح طلب انتخابات شورای فشار می‌آورند و تهدید به رد صلاحیت می‌کنند.

تابش در تذکری شفاهی خطاب به هیئت رییسه گفت: متاسفانه عده‌ای نمی‌خواهند شعار سال محقق شود و بر خلاف نامگذاری امسال تحت عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی عمل می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس اصول قانون اساسی آزادی بیان و تساوی آحاد مردم در فعالیت سیاسی باید محترم شمرده شود و بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی اصل بر برائت است.

تابش تصریح کرد: تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی مستلزم فعل و انفعالات جدی است و یک طرف موضوع مردم هستند که باید این حماسه را رقم بزنند که مردم ثابت کردند علیرغم همه تنگناها در همه عرصه‌ها حاضر بودند و در انتخابات آینده نیز حضور خواهند یافت.

وی اضافه کرد: یک طرف دیگر متولیان برگزاری انتخابات هستند که باید بر اساس قانون عمل کنند اما متاسفانه شاهدیم هیئات اجرایی کاندیداهای اصلاح طلب را تهدید به رد صلاحیت می‌کنند و از آنها می‌خواهند که انصراف دهند.

نماینده اردکان گفت: امروز آخرین روز بررسی صلاحیت‌ها است و تاکید می‌کنم مجلس و هیئت رییسه باید به مر قانون عمل کنند و در بررسی اعتراض‌ها ملاک را قانون قرار دهند.

پس از درج این خبر در برخی رسانه ها ، برخی خبرگزاری ها در گفتگو با چهره های سیاسی کشور این ادعا را رد نمودند.

[ پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 22:28 ] [ شورا4 ] [ ]

فرماندار خرم آباد: از اعمال نظر شخصي در بررسي صلاحيت نامزدهاي انتخابات پرهيز ‌شود

فرماندار خرم‌آباد بر لزوم رعايت انصاف و پرهيز از اعمال نظرهاي شخصي اعضاي هيأت اجرايي انتخابات در بررسي صلاحيت نامزدهاي چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا تاكيد كرد.

به گزارش سايت يافته، مرتضي ولي‌پوري فرماندار و رئيس ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد در جلسه توجيهي، آموزشي اعضاي هيأت‌هاي اجرايي انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستاي اين شهرستان كه در فرمانداري اين شهرستان برگزار گرديد، ظي سخناني به تبيين نقش هيأت‌هاي اجرايي در انتخابات پرداخت و آنان را به رعايت انصاف و پرهيز از اعمال سلائق شخصي دعوت كرد.

وي اعضاي هيأت اجرايي انتخابات را بعنوان معتمدين محلي مردم و دولت برشمرد و گفت: اعتماد مردم به شما باعث افزايش مسووليت‌هاي‌تان در قبال انتخابات آتي گشته و هركدام از شما نماينده فردفرد اجتماع در روند برگزاري انتخابات است.

ولي‌پوري اظهار داشت؛ اعضاي محترم هيأت اجرايي انتخابات در قبال اعتماد مردم عهده دار وظايفي هستند كه مسووليت آنها در اين راه را خطير تر مي سازد.

رئيس ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد در سخنان خود به فرمايشات مقام معظم رهبري(مدظله) در سال جديد اشاره نمود و گفت؛ با بستر‌سازي مناسب و اعتمادسازي بايد زمينه حضور حداكثري مردم در صحنه انتخابات را رقم زنيم تا حماسه سياسي كه مد نظر معظم له مي‌باشد تحقق يابد.

ولي‌پوري از اعضاي هيأت اجرايي خواست تا ضمن حفظ قاطعيت خود با حفظ اسرار مردم به ويژه نامزدهاي انتخابات، حفظ شأن و منزلت همه افراد را نيز در دستور كار خود قرار دهند و با پرهيز از دخالت نظرات شخصي و تنها بر اساس موازين قانوني تاييد يا رد صلاحيت نامزدهاي چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا را اجرايي و عملي نمايند.

 

 

[ پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 12:29 ] [ شورا4 ] [ ]

رد صلاحيت اعضاي شوراي شهر خرم آباد

بر اساس اخبار دريافتي كليه اعضاي شوراي شهر خرم آباد كه براي حضور در انتخابات دور چهارم شوراي اسلامي شهر خرم آباد كانديدا شده اند ، رد صلاحيت شده اند.

بر اساس اين شنيده ها تاكنون  6 تن از اين افراد در يك مرحله و دو نفر باقي مانده در مرحله بعد رد صلاحيت شدند تا بدين ترتيب هيچيك از اين افراد حائز صلاحيت براي نامزدي انتخابات شوراي شهر نشوند.

تاكنون اين خبر توسط هيچ شخص يا ارگاني تاييد يا تكذيب نشده است و علت آن نيز بيان نشده است

[ پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 12:20 ] [ شورا4 ] [ ]

اعلام شروط احراز صلاحیت کاندیداها برای شورا/ تائید صلاحیت محدود کاندیداها صحت ندارد!

عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر اینکه شرایط موجود در اصل 115 قانون اساسی درباره هر یک از کاندیداها باید برای این شورا احراز شود، خبرهای برخی رسانه ها در خصوص این که با توجه به تکثر کاندیداها شورای نگهبان قصد ندارد بیش از 7-8 نفر را برای انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت کند، رد کرد و این موضوع را پیش داوری نادرست خواند.

حسینعلی امیری در گفتگو با خبرنگار مهر ، در پاسخ به این سئوال که یکی از اعضای فقهای شورای نگهبان پیش تر اعلام کرده است که هر کسی بوی انحراف بدهد هم رد صلاحیت می شود لذا ملاک ها و معیارهای شورا برای بررسی صلاحیت ها در انتخابات ریاست جمهوری آینده چیست، اظهار کرد: ملاک شورای نگهبان قانون است. در اصل 115 قانون اساسی یک سری شرایط برای بررسی صلاحیت ها تعریف شده است که هم جنبه ثبوتی و هم جنبه اثباتی دارد. به این معنا که شرایط موجود در اصل 115 باید برای اعضای شورای نگهبان احراز شود.

بررسی صلاحیت‌ها حساسیت بالایی دارد

وی افزود: در بعضی از مناصب اصل بر این است که ویژگی ها و صلاحیت ها در شخص وجود دارد اما به لحاظ جایگاه مهم ریاست جمهوری و اینکه رئیس جمهور، رئیس قوه مجریه و جدای از آن بخشی که مستقیما در حوزه اختیارات رهبری است، مدیر اجرایی کشور محسوب می شود و دارای اختیارات وسیعی است کار بررسی ها در این انتخابات از حساسیت بالایی برخوردار است.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه رئیس جمهور مسئولیت سامان دادن وزارتخانه ها بر عهده دارد و در بحث سیاست خارجی یک حرف او می تواند تنش های زیادی درست کند یا به نفع کشور تمام شود تصریح کرد: در مباحث داخلی هم سخنان و راهکارهای رئیس جمهور به همین اندازه تاثیرگذار است و لذا از همین جهت است که قانون اساسی شرایطی را برای رئیس جمهور قرار داده که باید احراز شود و البته همین قانون اساسی هم احراز شرایط ریاست جمهوری را بر عهده اعضای شورای نگهبان گذاشته است.

تشریح روند بررسی صلاحیت کاندیداها در شورای نگهبان

امیری درباره روند بررسی صلاحیت کاندیداها در شورای نگهبان گفت: در شورا پرونده های افرادی که کاندیدا هستند تحت نظر قرار می گیرد. یک سری شرایط عمومی وجود دارد که باید همه کاندیداها از آن برخوردار باشند. درباره شرایط اختصاصی اصل 115 برای کاندیداها بحث هایی در شورای نگهبان صورت می گیرد مبنی بر اینکه آن کاندیدا دارای شرایط مصرح در اصل 115 قانون اساسی است هست یا نه؟ وقتی این بحث ها به حد کافی رسید، رای گیری صورت می گیرد.

وی ادامه داد: در شورای نگهبان ملاک 7 رای است یعنی از 12 عضو فقیه و حقوقدان باید 7 نفر رای بدهند. اگر کاندیدایی 7 رای آورد آن آرا نظر نهایی شورای نگهبان محسوب می شود. لذا از آن جهت است که بنده ملاک عمل شورای نگهبان در رسیدگی به صلاحیت کاندیداها را قانون معرفی کردم.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر اینکه کاندیداهایی که دارای شرایط قانونی باشند و بتوانند این شرایط را احراز کنند مورد تایید قرار گرفته و کسانی که شرایط قانونی را نداشته باشند طبیعتا رد شده و صلاحیتشان تایید نمی شود، خاطر نشان کرد: این تایید و یا رد صلاحیت ها منحصرا بر عهده شورای نگهبان است و هیچ نهادی نمی تواند آن را کم یا زیاد کند.


ادامه مطلب
[ سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1392 ] [ 10:38 ] [ شورا4 ] [ ]
[ سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1392 ] [ 10:37 ] [ شورا4 ] [ ]

رییس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: سه نفر از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، کار بررسی صلاحیت نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان را به عهده دارند.

ˈحسن شریعت نژادˈ افزود: ˈایرج عبدی و ابراهیم آقامحمدیˈ نمایندگان خرم آباد و دوره چگنی و ˈالهیار ملکشاهیˈ نماینده کوهدشت برای انجام این کار انتخاب شده اند.

وی تصریح کرد: فعالیت این افراد به عنوان هیات نظارت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می باشد.

وی با اشاره به اینکه زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا اول اردیبهشت ماه ادامه دارد، اضافه کرد: کار بررسی صلاحیت کاندیداها پس از پایان زمان ثبت نام ، آغاز خواهد شد.

شریعت نژاد افزود: در مجموع چهار هزار و ۹۸۰ نفر به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان انتخاب خواهند شد که ۱۶۳ نفر در شهرها و چهار هزار و ۸۱۷ نفر دیگر در روستاها به عنوان اعضای شوراها معرفی می شوند

منبع : ایرنا

[ سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1392 ] [ 10:32 ] [ شورا4 ] [ ]

صلاحیت کاندیداهای بیشمار شورای شهر خرم آباد لرستان را چه کسانی بررسی می کنند؟

 بر خلاف انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی،که صلاحیت نهایی کاندیداها را شورای نگهبان مشخص می کند، بررسی صلاحیت کاندیدای شورا های شهر و روستا بر عهده این نهاد نیست و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها متشکل از پنج نفر و مسئولیت هیات نظارت هر استان هم بر عهده سه نفر است.
بنا بر قانون، در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، هیأت‌های نظارت باید نظارت کنند که در همه مراحل، انتخابات راه قانونی و درست خود را بپیماید و چنانچه به تخلفی از قانون و ‌جریان نادرستی در امور پی ببرند، برای رفع و اصلاح آن تذکر داده و یا کارهای قانونی دیگر ‌انجام دهند.
افراد نیز اگر از جریان انتخابات و وقوع تخلف در آن شکایت داشته باشند، می‌توانند به هیأت نظارت شکایت کرده و هیأت‌های نظارت نیز مکلف به رسیدگی به شکایات هستند و سرانجام باید درستی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به تأیید هیأت نظارت برسد.
بنابراین، برای اجرای نظارت درست و دقیق در مراحل شش‌گانه انتخابات (‌نام‌نویسی، بررسی صلاحیت، تبلیغات، برگزاری انتخابات، رأی‌گیری و تأیید درستی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا) بر عهده هیأت‌های نظارت است.
 پس از پایان زمان ‌نام‌نویسی، هیأت‌های اجرایی موظفند بنا بر ماده ۴۶ قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و به منظور احراز شرایط یاد شده در ماده ۲۶ و ۲۹ قانون مذکور از مراجع ذی‌ربط استعلام کنند و این مراجع نیز باید تا ده ‌روز از تاریخ وصول استعلام، نسبت به موارد استعلام کتباً پاسخ دهند.
بنا به ماده ۴۸ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، نظر هیأت‌های اجرایی بخش و شهر و شهرستان، مبنی بر تأیید صلاحیت داوطلبان با تأیید هیأت‌های نظارت شهرستان و بخش معتبر است و چنانچه تا هفت روز از تاریخ دریافت نتیجه رسیدگی صلاحیت داوطلبان، هیأت‌های نظارت مربوطه درباره داوطلب یا داوطلبان نظر خود را اعلام نکنند، نظر هیأت اجرایی ملاک عمل خواهد بود؛ به عبارتی، در این مرحله از رسیدگی هیأت‌های نظارت بخش و شهرستان، تنها تأیید صلاحیت داوطلبان اجرایی را بررسی می‌کنند و نمی‌توانند ردشدگان اجرایی را تأیید کنند.
 بررسی سوابق داوطلبان باید محرمانه انجام گیرد، به گونه‌ای که موجب هتک‌ آبروی افراد نشود و بررسی از موارد یاد شده در مواد ۲۶، ۲۷، ۲۸، ۲۹ و ۳۰قانون انتخابات شورا‌ها خارج نشود و افشای هر گونه اطلاعات دریافت شده توسط اعضای هیأت‌های اجرایی و یا هر شخص دیگری ممنوع است.
 بنا بر تبصره ۱ ماده ۵۰ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها در هیأت‌های اجرایی رد شده است، می‌توانند تا چهار روز از تاریخ اعلام نام نامزدهای انتخاباتی، شکایت خود را به ترتیب، داوطلبان شورای اسلامی روستا به هیأت نظارت شهرستان و داوطلبان شورای اسلامی شهر به هیأت نظارت استان تسلیم کنند؛ البته به استناد تبصره ۲ همین ماده، شاکیان می‌توانند شکایت خود را تا مهلت مقرر به هیأت اجرایی مربوطه نیز تسلیم کنند.
هیأت اجرایی موظف است، بلافاصله شکایات دریافتی را به هیأت نظارت ذی ربط بفرستد و هیأت‌های نظارت نیز موظفند بر پایه تبصره ۳ ماده ۵۰ قانون انتخابات شورا‌ها تا ده روز از تاریخ دریافت شکایات به آن‌ها رسیدگی و نتیجه را به هیأت‌های اجرایی مربوطه اعلام نمایند و نظر هیأت نظارت در این خصوص قطعی و لازم‌الاجراست؛ به عبارت دیگر، تجدید نظر داوطلبان رد صلاحیت شده معترض روستا در هیأت نظارت شهرستان و تجدید‌نظر داوطلبان معترض رد صلاحیت شده برای شهر‌ها در هیأت عالی نظارت استان انجام می‌پذیرد و نظر هیأت‌های عالی نظارت استان قطعی و لازم‌الاجراست.
 سه نفر از طرف کمیسیون شورا‌ها و دو نفر از کمیسیون اصل نود به صحن علنی مجلس معرفی می‌شود و پس از به دست آوردن آرای لازم، هیأت مرکزی نظارت تشکیل می‌شود و پس از آن، این افراد از مجامع استان سه نفر را برمی‌‌گزینند که این افراد هیأت عالی نظارت بر استان‌ها را شکل می‌دهند.

هیأت عالی نظارت بر استان‌ها پنج نفر از معتمدان را انتخاب کرده و این افراد هیأت نظارت شهرستان‌ها را تشکیل می‌دهند که وظایف آن‌ها، تأیید معتمدان محلی برای اجرای نظارت بر بررسی صلاحیت‌ها، نظارت بر تبلیغات، نظارت بر اجرای انتخابات و تأیید نهایی است.

بر اين اساس آقايان الهیار ملکشاهی، ابراهیم آقامحمدی، ایرج عبدی نمايندگان استان لرستان در مجلس شوراي اسلامي عضو هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در اين استان خواهند بود

[ سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1392 ] [ 10:31 ] [ شورا4 ] [ ]

وبلاگ «هواداران مهندس بهروز احمدی» از نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر خرم آباد نیز راه اندازی شد

برای بازدید از این وبلاگ اینجا کلیک کنید

[ جمعه سیزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 15:50 ] [ شورا4 ] [ ]

به زودی نظرسنجی انتخابات دوره چهارم شورای شهر خرم آباد در این سایت برگزار میشود

نتایج نظرسنجی های رسمی شورای شهر خرم آباد به زودی

به زودی نظرسنجی انتخابات دوره چهارم شورای شهر خرم آباد

نتایج نظرسنجی های رسمی شورای شهر خرم آباد به زودی

به زودی نظرسنجی انتخابات دوره چهارم شورای شهر خرم آباد

نتایج نظرسنجی های رسمی شورای شهر خرم آباد به زودی

پس از تاييد صلاحيت نامزدهاي انتخاباتي و اعلام رسمي آنها توسط فرمانداري خرم آباد ، نظرسنجي مربوطه را در همين سايت پيگيري نماييد

[ جمعه سیزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 12:36 ] [ شورا4 ] [ ]
نظرسنجی انتخابات دوره چهارم شورای شهر خرم آباد + نتایج نظرسنجی های رسمی شورای شهر خرم آباد

نظرسنجی انتخابات دوره چهارم شورای شهر خرم آباد + نتایج نظرسنجی های رسمی شورای شهر خرم آباد

نظرسنجی انتخابات دوره چهارم شورای شهر خرم آباد + نتایج نظرسنجی های رسمی شورای شهر خرم آباد 

پس از تاييد صلاحيت نامزدهاي انتخاباتي و اعلام رسمي آنها توسط فرمانداري خرم آباد ، نظرسنجي مربوطه را در همين سايت پيگيري نماييد

[ جمعه سیزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 12:34 ] [ شورا4 ] [ ]
براساس تحلیل لیست نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد ، تا کنون تنها آقای بیژن حسینپور از میان اعضای فعلی شورای اسلامی شهر خرم آباد ، در انتخابات پیش روی نامزد نشده است. بر اساس همین گزارش آقای محمد حسین پور شهردار فعلی کوهدشت و سرپرست پیشین شهرداری خرم آباد با ثبت نام در این انتخابات آمادگی خود را برای حضور اعلام نموده است

[ پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت 1392 ] [ 17:52 ] [ شورا4 ] [ ]
اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

اسامی نامزدهای انتخابات شورای شهر خرم آباد

[ پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت 1392 ] [ 17:49 ] [ شورا4 ] [ ]
اسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد

اسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد

اسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباداسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباداسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباداسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباداسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباداسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباداسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد

اسامی کاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد

[ پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت 1392 ] [ 17:48 ] [ شورا4 ] [ ]

1-سیف الدین آشتیانی خواننده و کارمند بانک
۲- حسن آذری عضو سومین دوره شورای شهر
۳-محمدعلی ابراهیمی
۴- بهروز احمدنژاد
۵-بهروز احمدی مدرس دانشگاه و عضو سومین دوره شورای شهر
۵-بابک احمدی
۶- ابراهیم احمدی فر
۷- حجت اله احمدی پور عضو نظام مهندسی و کارشناس رسمی دادگستری
۸- نورمحمد احمدیانی
۹- محمد اسدی کارشناس ارشد شهرسازی و فرهنگی
۱۰-محسن اقبالی رئیس پیشین حراست نوسازی مدارس

۱۱-علی امرائی (با علی امرایی هنرمند صدا و سیما هیچ نسبتی ندارد)
۱۲- یونس امرائی
۱۳- مهدی امید آراء
۱۴- هادی امیدی نسب
۱۵_ محمد بازداری
۱۶- فرشاد بازگیری
۱۷- علی مراد باقری
۱۸- صبا باقری یگانه
۱۹- رضا بزن بیرانوند
۲۰- رضا بهاروند
۲۱- سعید بهروانی
۲۲- رضا بیرانوند
۲۳- شاهین بیرانوند
۲۴- بهروز بیرانوند؛ روحانی
۲۵- سهراب بیرانوند
۲۶- خدایار جعفری
۲۷- حسین رضا جمشیدی فر؛ وکیل مرکز مشاوران دادگستری
۲۸- علی جهان آراء؛ مدیر سابق روابط عمومی آموزش و پرورش استان
۲۹- صادق جوازی؛ ریاست اتحادیه امکان لرستان ، کاندیدای ادواری ، قاری قرآن و مداح
۳۰- عبدالرضا حاتمی؛ بازنشسته پارسیلون و کارشناس حقوق
۳۱- رضا حاصلی؛ وکیل دادگستری، کاندیدای ادوار
۳۲- بهنام حسن زاده؛ وکیل دادگستری
۳۳- سید احمد حسن زاده فرد
۳۴- داریوش حسنوند
۳۵- محمد حسین پور ( شهردار کوهدشت و سرپرست پیشین شهرداری خرم آباد)
۳۶- حسین حسین پور
۳۷- باقر حق شناس
۳۸- کیانوش حمیدیان
۳۹- موسی رضا حواسی طالب
۴۰- امیر حیدری جمشیدی
۴۱- بهزاد گودرزی
۴۲- امین چرنک
۴۳- کرم اله پیرداده بیرانوند
۴۴- حمیدرضا پورحسینی؛ معاون پیشین اداره شوراهای حل اختلاف استان
۴۵- مراد پروری؛  مدرس دانشگاه
۴۶- کاظم پاپی
۴۷- مریم ولی بهاروندی
۴۸- شهرام وکیلی
۴۹- جافر وفائی سالارپور؛ سرهنگ نیروی انتظامی،
۵۰- عیسی همتی صحبت آباد

۵۱- محمدجعفر همت پور؛ عضو شورای شهر، عضو دوره های دوم و سوم شورا
۵۲-رقیه هراتی
۵۳- فاطمه نیلاو
۵۴- امین نورکرمی
۵۵- کرم نعمتی؛ کارمند شهرداری
۵۶- محسن نظری
۵۷- عبدالحسن نظری
۵۸- هوشنگ نصیری شهردار سابق پلدختر
۵۹- نعمت اله ناصریان تشکن
۶۰- اکبر میر رضائی
۶۱- سید احمد موسوی
۶۲- سید محمدصادق موسوی
۶۳- سید اسداله موسوی
۶۴- فرج اله موسی
۶۵- نصراله مهرابی پور
۶۶- محمد مهرابی
۶۷- رضا مهدی پور
۶۸- فرزاد ملکی
۶۹- محمد ملکشاهی
۷۰- فریدون معتمدی عضو دوره های اول و دوم شورای شهر (خبرهایی از کناره گیری ایشان شنیده می شود)

۷۱- مهدی معتمدی

۷۲-یحیی مرشدی جودکی
۷۳- اسفندیار مرادی پور؛ فرهنگی، عضو علی البدل دوره فعلی(سوم)
۷۴- علی مختاری مطلق
۷۵- قاسم محمدی سگوند
۷۶- منوچهر محمدی، کاندیدای ادوار گذشته
۷۷- اسد محدثی
۷۸- محمدعلی محبی
۷۹- محسن محب زاده
۸۰- طیبه متشی
۸۱- علی مومنی
۸۲- رستم کوشکی
۸۳- صالح کشوریری؛ شهردار سابق سپیددشت
۸۴- یونس کرمی منفرد
۸۵- مراد کرمی؛ عضو سومین دوره شورای شهر(دوره فعلی)
۸۶- فاطمه کاکاوند؛ وکیل دادگستری
۸۷- احمد کاظمی
۸۸- روح الدین قمرنیا
۸۹- ستار قاسمی پور
۹۰- عزیزاله قائدرحمتی؛ کارشناس اداره کل فنی و حرفه ای استان
۹۱- اکبر فیروزی راد
۹۲- قدرت اله فولادوند؛ ئیس سابق نظام مهندسی استان
۹۳- اشکبوس فشی؛ کاندیدای ادوار گذشته و عضو هیئات عزاداری خرم آباد
۹۴- مژگان فرضی پور
۹۵- کلثوم فردی
۹۶- نصیر فرخ نژاد؛ کارشناس حقوقی
۹۷- محمد علیپور فرد
۹۸- غلامرضا عسگریان
۹۹- عبداله عزیزپور؛ رئیس هیئت کشتی استان، سرپرست معاونت ورزش و جوانان استان
۱۰۰- کرم عزیزی منش
۱۰۱- احمد عبدی پور
۱۰۲- حشمت اله عبدی؛ فرهنگی، سرپرست هیئت بیلیارد استان، پسرعموی دکتر ایرج عبدی
۱۰۳- غلامحسین عبداللهی
۱۰۴- فرشته طهماسبی؛ عضو سومین دوره شورای شهر و علی البدل دوره اول(ورود سال آخر)
۱۰۵- سید محمد رضا طاهری رحیمی
۱۰۷- سید نورمحمد طاهری
۱۰۸- سیاوش صفی خانی
۱۰۹- سبزخدا صفر بیرانوند؛ کاندیدای ادوار
۱۱۰- شیر مراد صفربیرانوند؛ عضو سومین دوره شورای شهر و علی البدل دوره دوم
۱۱۱- حسن صالحی راد
۱۱۲- فرامرز شیراوند
۱۱۳- علاءالدین شیخی؛ پزشک،رئیس سابق بیمارستان زینب(س)، کاندیدای ادوار
۱۱۴- قدرت اله شمسی
۱۱۵- مصطفی سگوندی
۱۱۶- پریسا سپهونی
۱۱۷- رضا سپهوند؛ استاد دانشگاه،بساز بفروش(مقاطعه کار)
۱۱۸- مجتبی سپهوند
۱۱۹- غلامعلی سپه وند
۱۲۰- فرشاد سیفی؛ هنرمند عرصه موسیقی
۱۲۱- حسین سهرابیان؛ معاون اسبق شهردار، رئیس پیشین سازمان پارکها و فضای سبز
۱۲۲- بهزاد سلحشوری
۱۲۳- امین سلاحورزی
۱۲۴- فضل اله سالاری
۱۲۵- سرهنگ عیسی ساکی؛ معاون علمی پژوهشی سپاه پاسداران استان لرستان
۱۲۶-علی ساکی
۱۲۷- علی زینعلی سراب
۱۲۸- علی زنجی بیرانوند؛ عضو سومین دوره شورای شهر
۱۲۹- محمدعلی رهدار پور
۱۳۰- حسن رضائیان؛ فرماندار اسبق شهرستان سلسله(الشتر)
۱۳۱- جمشید رشیدی؛ کارشناس رسمی دادگستری، برادر حمید رشیدی عضو پیشین شورای شهر
۱۳۲- منوچهر رحمتی
۱۳۳- حسین علی رازانی
۱۳۴- بهناز دولتشاه
۱۳۵- حسن دهقانی فرد؛ کارشناس ارشد باستان شناسی، مشاور میراث فرهنگی
۱۳۶- احمدعلی دلفان؛ عضو سومین دوره شورای شهر از سال اول(پس از استعفای امیر ناصرغلامرضایی)
۱۳۷- نورعلی دریکوندی
۱۳۸- نورالدین دریکوند
۱۳۹- شجاع دریکوند؛ فرماندار پیشین شهرستانهای خرم آباد، اندیمشک، پاوه و جوانرود
۱۴۰- مختار داشادی؛ استاد دانشگاه
۱۴۱- خدیجه خورشیدوند
۱۴۲- نجم الدین خسروی؛
۱۴۳- حسن خسروی
۱۴۴- ولی خدائی بهاروند
۱۴۵- اصغر حیدری چگنی
۱۴۶- کرم خدا حیدری سرناوه

[ پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت 1392 ] [ 17:46 ] [ شورا4 ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
امکانات وب

پیغام ورود و خروج